KURUMSAL

Biz Kimiz?

Egenest Prefabrik  ve  Çelik  Yapı ön üretimli yapılar alanında 3 yıla varan deneyime sahip pazarlama, üretim ve uygulama alanında tecrübeli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Gerektiğinde anahtar teslim olmak üzere işin eksiksiz, sorunsuz ve her şeyden önemlisi tam zamanında teslim edilmesine odaklıdır.

Müşteri beklentilerini her defasında zamanında ve tam olarak karşılamak, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

 Nestavilla, yapı malzemesi ve teknolojisi ile birbirinden ayrılan farklı konut konseptleriyle, sizi, dilediğiniz yerde ev sahibi yapıyor. Çok sayıda yeni modeli, geniş tasarım yelpazesiyle tamamı ön üretimli konutlarla her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. İstediğiniz yerde ve zamanda, doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonlarında hayat Nestavilla ile bambaşka bir keyfe dönüşecek.          

Vizyonumuz

Misyonumuz

Egenest Prefabrik ve Çelik  Yapı En son teknolojiyi kullanarak, müşterilerinin kullanım amaçlarına, ve inşaat mahallindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yaşam alanları sunmak.

Dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektördeki lider konumunu sürdürmek.